این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات چرم مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

فروش عمده انواع دستکش چرم مصنوعی

دستکش چرم مصنوعی

از چرم مصنوعی برای تولید انواع کفش، کیف، بارانی، کاپشن، کت، کلاه، کمربند و دستکش با مدل ها و رنگ های مختلف استفاده می شود. آیا می دانید انواع دستکش های چرم مصنوعی در چه مراکزی با قیمتی مناسب به فروش عمده می رسند؟
دستکش های چرم مصنوعی در انواع مدل های زنانه، مردانه و بچه گانه تولید و عرضه می شوند. دستکش چرم مصنوعی برای محافظت از سرما و نوع مردانه ی آن برای محافظت از صدمه و سایش در مشاغلی خاص به کار می روند. هرکدام از این دستکش ها با چند مدل تولید می شوند. برای نمونه دستکش مردانه با سه مدل تولید می شود. بعضی از آنها دستکش هایی هستند که برای هر انگشت غلاف جدا دارند. اینگونه دستکش ها برای محافظت از سرما مناسب تر هستند. برخی دیگر انگشتان دست رو پوشش نمی دهند و فقط روی کف دست قرار می گیرند و به دستکش بدون انگشت معروفند. این دستکش ها در ورزش هایی مانند دوچرخه سواری استفاده می شوند. علاوه براین دستکش هایی نیز هستند که برای چهار انگشت یک غلاف جدا و برای انگشت شست غلافی دیگر دارند.
همه ی این دستکش ها به وسیله ی با کیفیت ترین چرم مصنوعی در رنگ های متنوع تولید می شوند. برای خرید انواع دستکش های چرم مصنوعی با ما در ارتباط باشید.

سعید آزاد فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات چرم مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *