این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات چرم مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

خرید و فروش چرم مصنوعی روکشی

آنچه در این مقاله میخوانید...

خرید و فروش چرم مصنوعی روکشی

خرید و فروش چرم مصنوعی روکشی راحت و اسان است، زیرا سایت ما یکی از منابع خوب و عالی و مستقیم خرید و فروش چرم مصنوعی روکشی میباشد.
چرم طبیعی و چرم مصنوعی همانطور که بسیار خوب هستند تفاوت هایی با یکدیگر دارند که نیاز است بدانید، پس تا اخر این پست همراه ما باشید.
برای تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی راه های متفاوتی وجود دارد که در اینجا چند راه را برای شما میگوییم تا در موقع خرید مشکلی نداشته باشید .
۱- یکی از راه هایی که هم آسان است و هم بی دردسر تر نسبت به راه های دیگر است ،خواندن دقیق مشخصات محصولی که میخواهید بخرید . حالا شما باید چه مواردی را بخوانید و برایتان مهم باشد و به آن دقت داشته باشید ؟

بیشتر محصولات چرم طبیعی که کار برند و اصیل هستند حتما به طور قطع شناسنامه یا اطلاعاتی برروی خود دارد که مورد نیازمشتری است و شما عزیزان باید به آن دقت داشته باشید از جمله :

۱- نوع چرم ( چرم گاوی ، گوسفندی ، بز یا آهو )

۲- نوع پرداخت ( کامل اصلاح شده دانه دار )

و….. اینها مواردی هستند که شما باید دقت کنید .
۲- دومین مورد تست رطوبت است ، شما میتوانید چند قطره آب بر روی چرم طبیعی بریزید و نگاه کنید ، حال میبینید که چرم طبیعی چون دارای منافذ کوچک و ریز است آب را جذب میکند و دفع نمیکند، اما اگر همین چند قطره آب را روی چرم مصنوعی بریزید میبیند که آن را دفع میکند. فقط باید دقت داشته باشید که بیشتر از چند قطره بر روی چرم طبیعی نریزید تا چرمتان خراب نشود چون نباید چرم طبیعی نباید زیاد مورد رطوبت قرار گیرد .

خرید و فروش چرم مصنوعی روکشی


خرید و فروش چرم مصنوعی روکشی بسیار کار مهمی است که باید در آن دقت لازم را داشته باشید تا گیر آدم های کلاهبردار نیفتید، از همین رو سایت ما شرایط خرید آنلاین و آفلاین شما عزیزان را فراهم کرده است .

سعید آزاد فلاح

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات چرم مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *